loading

Serwis usług mechanicznych

Serdecznie zapraszam do naszego autoryzowanego serwisu Opla w Świdnicy!

Centrum TMT istnieje na rynku motoryzacyjnym już od 18 lat. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdego Klienta oraz bardzo wysokiej jakości obsługi, udaje nam się od lat budować zaufanie Klientów do naszych usług. Aby dowieść prawdziwości tych słów, zapraszam Państwa do skorzystania z usług naszego serwisu. Podstawowe informacje znajdą Państwo w poszczególnych zakładkach. W przypadku pytań, zawsze pozostajemy do dyspozycji.

 

telefon: 74 851 40 93

 Nasz serwis mechaniczny w Świdnicy przy ulicy Wrocławskiej 105 czeka na Państwa. Zapraszamy wszystkich z województwa dolnośląskiego i okolic do odwiedzin naszej placówki. Nasz serwis jest zlokalizowany niedalego Wrocławia i Dzierożoniowa, dzięki temu z kazdego miejsca łatwo do nas trafić.

Zapoznaj się z ważnymi informacjami dotyczącymi poszczególnych usług.

Wybierz interesującą Cię usługę serwisową.

Ponieważ z każdym przejechanym kilometrem samochód ulega eksploatacji, regularne wykonywanie przeglądów na pewno przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa Twojego oraz innych użytkowników dróg. Wykonywanie terminowo przeglądów okresowych sprawi, że Twój Opel będzie zawsze sprawny. Ponad to, regularne wykonywanie przeglądów okresowych jest warunkiem zachowania gwarancji producenta!

Centrum TMT zaleca wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z zaleceniami producenta. 

Zapraszamy Cię do naszego serwisu na przegląd okresowy.

Umów się na przegląd

serwis - przegląd okresowy 

Do góry