loading

Auta zastępcze w serwisie Centrum TMT

Codzienne dojazdy do pracy, posługiwanie się samochodem w celach zarobkowych, to wszystko sprawia, iż bez auta życie staje się nie tylko bardziej skomplikowane, ale może odciąć nas nawet od głównego źródła przychodów. W przypadku awarii lub kolizji swojego samochodu prywatnego lub firmowego, sytuacja może mocno się skomplikować.

W takich okolicznościach warto zadbać o auto zastępcze. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. W naszej flocie znajdują się samochody zastępcze, które z powodzeniem możesz wypożyczyć na czas naprawy, dopóki Twoje auto nie będzie całkiem sprawne. Pamiętaj, że jeśli samochód jest dla Ciebie niezbędnym środkiem codziennej lokomocji, lub narzędziem pracy, auto zastępcze uratuje Twój domowy budżet przed stratami, które poniósłbyś z powodu bezczynnego czekania na naprawę swojego samochodu.

Masz prawo skorzystania z Auta zastępczego na czas naprawy, w ramach ubezpieczenia OC sprawcy. Firma ubezpieczeniowa ma obowiązek zapewnić Ci samochód zastępczy we własnym zakresie. Jeżeli taka forma odszkodowania nie wchodzi w rachubę, wtedy Ubezpieczyciel musi pokryć koszty związane z wynajęciem zastępczego samochodu. Pamiętaj, by zgłaszając się do nas, podać wszystkie potrzebne informacje: numer szkody, a także numer polisy sprawcy, który przyczynił się do kolizji. My zajmiemy się już pozostałymi formalnościami. Zależy nam na tym, byś nie czuł się przytłoczony ilością dokumentów, dlatego zrobimy wszystko, by ograniczyć wymagane warunki, jakie trzeba spełnić do minimum.

Wynajmując auto zastępcze w naszym salonie Opla, w ramach odszkodowania ze strony firmy ubezpieczeniowej ze strony sprawcy, nie musisz się martwić o czas wynajmu, a także ilość przebytych kilometrów. Zasada jest zawsze taka sama – dopóki nie odzyskasz swojego samochodu, masz prawo do korzystania z samochodu zastępczego.

Interesuje Cię auto zastępcze również w innych sytuacjach? Jesteśmy otwarci na współpracę, oferując przy tym atrakcyjną stawkę, zaczynającą się od 120 złotych za dobę. 

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty auta zastępczego w serwisie Opel Centrum TMT w Świdnicy.

Umów się na serwis już teraz

Do góry