loading

POZNAJ NAJNOWSZĄ GAMĘ MODELI DOSTAWCZYCH NA RYNKU.

Nowe Movano, nowe Vivaro i Combo to samochody stworzone dla przedsiębiorców. Najlepsze niemieckie narzędzia do prowadzenia biznesu. Poznaj je podczas Dni Biznesu samochodów dostawczych Opel. Specjalnie dla naszych klientów, w dniach 20.01-01.02 nasze salony będą otwarte dłużej. Przyjdź i skorzystaj z naszej promocyjnej oferty: rabaty wyprzedażowe rocznika 2019, atrakcyjny Leasing od 102,6%, przedłużona ochrona gwarancyjna.

Wydłużone godziny otwarcia salonów:
Pon.-Pt.:9:00 - 19:00
Sobota:9:00 - 16:00
Niedziela handlowa (26/01):9:00 - 16:00
   
Dni biznesu - Opel LeasingDni biznesu - Wyprzedaż rocznikaDni biznesu - Opel Flexcare

Sprawdź promocję

Poznaj Nowe Movano

Poznaj Nowe Movano

Nowy Opel Movano ma przeprojektowane osłonę chłodnicy i łączące się z nią optycznie reflektory ze światłami do jazdy dziennej LED. Zupełnie nowa jest ergonomiczna deska rozdzielcza z licznymi schowkami i praktycznymi rozwiązaniami ułatwiającymi pracę w drodze. Gama mocnych silników wysokoprężnych dba o środowisko, emitując mniej spalin, a powiększony pakiet inteligentnych asystentów wspiera kierowcę w bezpiecznej jeździe.

Poznaj go z bliska Sprawdź promocję

* Oferta „Leasing od 102,6%” dotyczy modeli z roku produkcji 2020. Liczba samochodów ograniczona. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Propozycja dotyczy wybranych modeli w leasingu na określonych warunkach. Szczegóły dostępne u Dealerów marki Opel. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. ** Maksymalna wartość rabatu dotyczy Movano Furgon L4H3 DMC 3500kg RWD 2.3 CDTI 163KM S/S z roku produkcji 2019 i zawiera dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji użytkownika na portalu myOpel. *** Promocja dotyczy Nowego Opla Vivaro Furgon z roku modelowego 2020. Program Opel Flexcare 2+1 lata Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance bez limitu kilometrów w ciągu 3 lat eksploatacji pojazdu w cenie 1 zł netto oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Pakiet Opel Flexcare można rozszerzyć o dodatkowe usługi za dopłatą.
Do góry