loading

Centrum TMT - Autoryzowany Salon i Serwis  Opel 

Centrum TMT jako cel obiera sobie działanie na korzyść Klienta, który jest dla nas priorytetem oraz motywacją. Rozwój motoryzacji skłania nas do doskonalenia umiejętności wszystkich pracowników poprzez szkolenia. Mamy do zaoferowania usługi w dziedzinie: sprzedaży samochodów nowych i używanych, kompleksowy serwis od poniedziałku do piątku, ubezpieczeń samochodowych oraz napraw blacharsko-lakierniczych z Assistance 24h z autami zastępczymi na czas naprawy.

Dogodna lokalizacja obiektu w bliskim położeniu Wrocławia, oraz funkcjonalne wnętrza zapewniają komfort Klientom zarówno podczas zakupu wymarzonego samochodu jak i podczas serwisu

Mamy do zaoferowania szeroką gamę modeli od małych samochodów miejskich do aut dostawczych w przeróżnych zabudowach w zależności od wymagań klientów.

Samochody demonstracyjne - jazdy próbne

Aby Państwa wybór był trafny i w pełni przemyślany co do samochodu i wyposażenia proponujemy skorzystanie z JAZD PRÓBNYCH w naszym salonie. Dzięki możliwości wypróbowania auta na drodze, macie Państwo niepowtarzalną możliwość sprawdzenia samochodu w wybranych przez siebie warunkach, a przez to dokonanie wyboru, który w pełni zrealizuje Państwa oczekiwania.

Salon Centrum TMT Opel Świdnica 

Do góry